Svatební oznámení - G2000

Popis

Atypicky řešené svatební oznámení s jemným zdobením upoutá pozornost svou svěží zelenkavou barvou. Ta je tradičně spojována s přírodou, životním optimismem, svobodou a regenerací. Motiv oznámení tuto symboliku dále podtrhuje – připomíná totiž dvě větvičky porostlé jarním listím.

Oznámení je vyrobeno ze dvou grafických papírů v barvě lime a ivory. Ozdobný motiv je tvořen ražbou slonovinová kost. Samotný text oznámení doporučujeme nechat natisknout zelenou barvou. Nabízíme hned několik různých možností: digitální tisk, ražba nebo tisk termografický.

S oznámením ladí také další komponenty v naší nabídce. Jmenovky, pozvánka ke svatebnímu stolu, nebo obálka s přesným rozměrem na oznámení. Jarní motivy naleznete například na krabičkách na výslužku z řady 1000 i na krabičkách na mandličky (K1011, K1060, K1062). Pokud na svatebním stole nebudou chybět ani oblíbené cupcakes, neváhejte nahlédnout do naší nabídky košíčků. Vašim požadavkům by mohl odpovídat třeba CC1313.

Rozměry

Rozměry pro Svatební oznámení - G2000
Prosíme o Vaši pozornost!
Cena produktu se může lišit dle použité technologie tisku. Fotografie je ilustrační a uveřejněná cena je za barevný digitální tisk.
Cena s tiskem / ks: 35,01 Kč
Cena za kompletní přípravu: Spočítat cenu
ks