Svatební oznámení s krajkou v barvě tiffany - G2050B

Popis

Oznámení 2050 působí opravdu luxusním dojmem. Pomáhá jej dotvářet hned několik komponentů: Bohatý květinový motiv, kterým je potištěno, barokní krajka a třpytivé kamínky od předního českého výrobce Preciosa. Nabízíme jej ve třech barevných variantách: elegantní černé, trendy tiffany, nebo zářivě růžové.

Oznámení je vyrobeno z krásného perle ťového papíru a zavírá se do tvaru psaníčka. Uvnitř psaní příjemce nalezne text, jejž si snoubenci pro své oznámení vybrali. Barevný potisk provádíme digitálně, barokní krajku pak pomocí laserového vykrajování.

K oznámení bychom Vám rádi nabídli také pozvánky, jmenovky a obálky, jejichž design oznámení přesně odpovídá. Pozvánky a jmenovky mají stejnou barvu a jsou potištěny stejným motivem. Krajka na obálce věrně kopíruje onu na oznámení.

Kromě komponentů k oznámení vyrábíme celou řadu doplňků určených pro svatební hostiny. Nechte se zlákat naší nabídkou a ozdobte slavnostní tabuli ubrousky s monogramy snoubenců, nebo nabídněte svým hostům lahodný dárek v podobě svatebního vína v krásném balení.

Barevné varianty

Prosíme o Vaši pozornost!
Cena produktu se může lišit dle použité technologie tisku. Fotografie je ilustrační a uveřejněná cena je za barevný digitální tisk.
Cena s tiskem / ks: 51,00 Kč
Cena za kompletní přípravu: Spočítat cenu
ks