Menu
Svatební oznámení - G2009Svatební oznámení - G2009Svatební oznámení - G2009Svatební oznámení - G2009
Svatební oznámení - G2009Svatební oznámení - G2009Svatební oznámení - G2009Svatební oznámení - G2009
Vyrobeno s láskou v česku

Svatební oznámení - G2009

Popis

Svatební oznámení číslo 2009 nejvíce ocení milovníci moderního pojetí tradičních produktů a lidé s romantickou duší. Oznámení v sobě spojuje symboly nevinnosti, čistoty, něhy a naděje. Věříme, že oddávanému páru přinese štěstí a pevnou víru v životních zkouškách, jež je čekají.

Je vyrobeno ze zářivě bílého strukturovaného papíru, v levém dolním rohu nalezneme poštovní holubici nesoucí prstýnky snoubenců vyobrazenou pomocí hned dvou technologií: slepotisku a perleťové ražby. Pro samotný text oznámení doporučujeme takzvaný termografický tisk. Písmo zvolené barvy je díky němu voskově lesklé na pohled i dotek.

K oznámení nabízíme také pozvánky na svatební hostinu a jmenovky hostů u svatební tabule ve stejném provedení. Vaše blízké jistě potěší, když si budou moci odnést dobrotu podávanou během svatební hostiny jako dárek, proto neváhejte doplnit svatební pozvání o výslužku v některé krabičce z naší široké nabídky. Pokud patříte k milovníkům krásně zdobených cupcakes, pak Vám design svatebního stolu pomohou sladit košíčky na tyto malé sladké zázraky s motivem, jak jinak, než holubic.

Rozměry: 153 × 93 mm

Kód: G2009

Prosíme o Vaši pozornost!
Cena produktu se může lišit dle použité technologie tisku. Fotografie je ilustrační a uveřejněná cena je za barevný digitální tisk.
Cena s tiskem / ks: 28,00 Kč
Cena za kompletní přípravu:
ks

Copyright 2021 Goldpress s.r.o. All rights reserved | Keloc NET