Menu
Svatební oznámení - G2011Svatební oznámení - G2011Svatební oznámení - G2011Svatební oznámení - G2011
Svatební oznámení - G2011Svatební oznámení - G2011Svatební oznámení - G2011Svatební oznámení - G2011
Vyrobeno s láskou v česku

Svatební oznámení - G2011

Popis

Sladké oznámení z nejnovější řady 2000 zaujme nejen provedením, ale především svojí zářivě růžovou barvou. Přivede mnoho lidí na myšlenku „I want some candy“, zároveň však předává důležitější zprávu: „Love is in the air“.

Dobrá rada do života snoubenců: Doplňte svatební tabuli o uspokojivé množství koláčků, dortíků a trubiček, protože pozvaným hostům se při pohledu na naše oznámení již jistě sbíhají sliny.

Oznámení se skládá ze dvou částí: z kapsy se srdcovou stříškou a karty s textem oznámení, jenž se do ní vkládá. Je ozdobeno malými baculatými srdíčky, udělanými technologií slepotisku, a mašlí.

Do láskyplného setu k oznámení patří také obálka, pozvánky na svatební hostinu a jmenovky pro hosty. Motiv srdce je oblíbený a často používaný, proto lze oznámení snadno doplnit o krabičky na výslužku či makronky, košíčky na stále oblíbenější svatební cukroví zvané cupcakes, nebo o ozdoby svatební tabule s tímto motivem.

Rozměry: 150 × 100 mm

Kód: G2011

Prosíme o Vaši pozornost!
Cena produktu se může lišit dle použité technologie tisku. Fotografie je ilustrační a uveřejněná cena je za barevný digitální tisk.
Cena s tiskem / ks: 37,00 Kč
Cena za kompletní přípravu:
ks

Copyright 2021 Goldpress s.r.o. All rights reserved | Keloc NET