Menu
Svatební oznámení - G2054ASvatební oznámení - G2054ASvatební oznámení - G2054ASvatební oznámení - G2054ASvatební oznámení - G2054A
Svatební oznámení - G2054ASvatební oznámení - G2054ASvatební oznámení - G2054ASvatební oznámení - G2054ASvatební oznámení - G2054A
Vyrobeno s láskou v česku

Svatební oznámení - G2054A

Popis:

Krásné svatební oznámení se řadí do naší nejluxusnější série, mezi oznámení zdobená sponou od předního českého výrobce broušených krystalů a korálek, Preciosa. Kromě spony jej zdobí také atlasová stuha a Více… plastický motiv připomínající hřejivou elegantně prošívanou přikrývku či naducané polštářky ze zlata.

Toto oznámení je vyrobeno ze zlatavého papíru s perleťovým třpytem, je otevírací, ve tvaru „A“. Samotný text oznámení nalezneme umístěný na vnitřní kartě ze stejného materiálu. Pro doladění zlatého efektu doporučujeme nechat text udělat zlatou ražbou. Oznámení dodáváme ve zkompletovaném stavu. Kompletace je již započítána v ceně oznámení.

K oznámení Vám můžeme doporučit další komponenty, a to pozvánky na svatební hostinu, jmenovky na stůl, obálky vyráběné výhradně pro tento typ oznámení a také svatební menu – vše v odpovídajícím designu. Ke zlaté svatbě navíc patří také zlatá výslužka. Rádi Vám nabídneme vhodné doplňky z našeho sortimentu určeného pro svatební hostiny, neváhejte nám napsat, třeba do poznámky v objednávce!

Rozměry: 135 × 135 mm

Kód: G2054A

Barevné varianty

Varianty
Prosíme o Vaši pozornost!
Cena produktu se může lišit dle použité technologie tisku. Fotografie je ilustrační a uveřejněná cena je za barevný digitální tisk.
Cena s tiskem / ks: 74,00 Kč
Cena za kompletní přípravu:
ks

Copyright 2023 Goldpress s.r.o. All rights reserved | Keloc NET