Menu
Svatební oznámení - G2054BSvatební oznámení - G2054BSvatební oznámení - G2054BSvatební oznámení - G2054B
Svatební oznámení - G2054BSvatební oznámení - G2054BSvatební oznámení - G2054BSvatební oznámení - G2054B
Vyrobeno s láskou v česku

Svatební oznámení - G2054B

Popis

Krásné svatební oznámení se řadí do naší nejluxusnější série, mezi oznámení zdobená sponou od předního českého výrobce broušených krystalů a korálek, Preciosa. Kromě spony jej zdobí také atlasová stuha a plastický motiv připomínající hřejivou elegantně prošívanou přikrývku či naducané polštářky ze zlata.

Toto oznámení je vyrobeno z perleťového papíru, je otevírací, ve tvaru „A“. Samotný text oznámení nalezneme umístěný na vnitřní kartě ze stejného materiálu. Pro doladění zlatého efektu doporučujeme nechat text udělat zlatou ražbou. Oznámení dodáváme ve zkompletovaném stavu. Kompletace je již započítána v ceně oznámení.

K oznámení Vám můžeme doporučit další komponenty, a to pozvánky na svatební hostinu, jmenovky na stůl, obálky vyráběné výhradně pro tento typ oznámení a také svatební menu – vše v odpovídajícím designu. Ke zlaté svatbě navíc patří také zlatá výslužka. Rádi Vám nabídneme vhodné doplňky z našeho sortimentu určeného pro svatební hostiny, jako například krabičky na výslužku (K553, K803), krabičky na stále oblíbenější makronky (K680), košíčky na cupcake, ubrousky s monogramy snoubenců, či dekorace na víno.

Rozměry: 135 × 135 mm

Kód: G2054B

Barevné varianty

Varianty
Prosíme o Vaši pozornost!
Cena produktu se může lišit dle použité technologie tisku. Fotografie je ilustrační a uveřejněná cena je za barevný digitální tisk.
Cena s tiskem / ks: 73,99 Kč
Cena za kompletní přípravu:
ks

Copyright 2021 Goldpress s.r.o. All rights reserved | Keloc NET