Menu
Svatební oznámení - G2060ASvatební oznámení - G2060ASvatební oznámení - G2060ASvatební oznámení - G2060A
Svatební oznámení - G2060ASvatební oznámení - G2060ASvatební oznámení - G2060ASvatební oznámení - G2060A
Vyrobeno s láskou v česku

Svatební oznámení - G2060A

Popis

Minimalistický design oznámení s prvky, které však zaručí, že s ním budete nezapomenutelní. Oznámení je zdobeno provázkem s výraznou barvou, která ladí s odstínem písma jmen a s barvou vnitřní karty. Na přední straně oznámení jsou stříbrnou ražbou vyznačeny otisky prstů poskládané do tvaru srdce. Tím všechny jistě ohromíte a dáte navíc najevo, jak se máte rádi.

Otevírací oznámení je vyrobeno z bílého grafického papíru a jeho vnitřní karta je potištěna krásnou růžovo-fialovou barvou.

Aby Vám na svatbě vše pěkně ladilo, můžete si k tomuto oznámení vybrat svatební pozvánku, která je také zdobena otisky prstů a její text nikdo nepřehlédne díky výrazné barvě písma. I jmenovky nesou srdce z otisků prstů a vzhled svatební tabule dokreslí svatební menu ve stejném designu. Vše působí jednoduchým a elegantním dojmem.

V případě, že byste na oznámení chtěli vlastní otisky prstů, kontaktujte nás. Cena by v tomto případě byla individuální.

Rozměry: 135 × 135 mm

Kód: G2060A

Barevné varianty

Varianty
Prosíme o Vaši pozornost!
Cena produktu se může lišit dle použité technologie tisku. Fotografie je ilustrační a uveřejněná cena je za barevný digitální tisk.
Cena s tiskem / ks: 45,99 Kč
Cena za kompletní přípravu:
ks

Copyright 2021 Goldpress s.r.o. All rights reserved | Keloc NET