Menu
Svatební oznámení - G910ASvatební oznámení - G910ASvatební oznámení - G910ASvatební oznámení - G910ASvatební oznámení - G910A
Svatební oznámení - G910ASvatební oznámení - G910ASvatební oznámení - G910ASvatební oznámení - G910ASvatební oznámení - G910A
Vyrobeno s láskou v česku

Svatební oznámení - G910A

Popis

Originální otevírací svatební oznámení složené ze dvou dílů. Květinový motiv je vytvořený digitálním výsekem a doplněn dvěma krystalovými kamínky od předního českého výrobce Preciosa, který je zárukou vysoké kvality. Přes tento motiv prosvítá vnitřní díl. Přední hnědá strana je zdobena krásným plastickým slepotiskem s ornamenty. Do vnějšího dílu se vkládá na zámečky vnitřní díl z krémového papíru, určený pro dotisk textu.
K tomuto oznámení nabízíme obálky se stejným motivem, jmenovky pro hosty a pozvánky ke svatebnímu stolu do setu. Máte-li zájem o svatební menu, podívejte se určitě na naši nabídku. Najdete v ní i další produkty jako jsou krabičky na výslužky, ubrousky s monogramy, košíčky na cupcakes a spoustu dalších doplňků.

Rozměry: 150 × 90 mm

Kód: G910A

Barevné varianty

Varianty
Prosíme o Vaši pozornost!
Cena produktu se může lišit dle použité technologie tisku. Fotografie je ilustrační a uveřejněná cena je za barevný digitální tisk.
Cena s tiskem / ks: 39,99 Kč
Cena za kompletní přípravu:
ks

Copyright 2021 Goldpress s.r.o. All rights reserved | Keloc NET