Menu
Svatební oznámení - G920Svatební oznámení - G920Svatební oznámení - G920Svatební oznámení - G920Svatební oznámení - G920
Svatební oznámení - G920Svatební oznámení - G920Svatební oznámení - G920Svatební oznámení - G920Svatební oznámení - G920

Svatební oznámení - G920

Popis

Nápadité svatební oznámení ve formě kapsy z krásného grafického papíru červené barvy. Kapsa je ozdobena motivem se srdíčky, který vznikl kombinací reliéfní ražby zlatou fólií a plastického termografického tisku. Zasouvací karta, krémové barvy, je určena pro vlastní tisk individuálního textu. V její horní části jsou po zasunutí vidět jména nevěsty a ženicha.
K tomuto oznámení nabízíme ve stejném designu obálky, pozvánky ke svatebnímu stolu a svatební jmenovky. Máte-li zájem o svatební menu, podívejte se určitě na naši nabídku. Najdete v ní i další produkty jako jsou krabičky na výslužky, ubrousky s monogramy, košíčky na cupcakes a spoustu dalších doplňků.

Rozměry

150 × 90 mm
Prosíme o Vaši pozornost!
Cena produktu se může lišit dle použité technologie tisku. Fotografie je ilustrační a uveřejněná cena je za barevný digitální tisk.
Cena s tiskem / ks: 37,00 Kč
Cena za kompletní přípravu:
ks

Copyright 2019 Goldpress s.r.o. All rights reserved | Keloc NET