Menu
Svatební oznámení - G965BSvatební oznámení - G965BSvatební oznámení - G965BSvatební oznámení - G965B
Svatební oznámení - G965BSvatební oznámení - G965BSvatební oznámení - G965BSvatební oznámení - G965B

Svatební oznámení - G965B

Popis

Krásné svatební oznámení ve tvaru kapsy z bílého strukturovaného papíru a romantickým motivem na přední straně, je vytvořené pomocí technologie termografického tisku s glitry. V horní části lze natisknout individuálně jména nevěsty, ženicha a jejich datem svatby. Kapsu obepíná krémová atlasová stuha se štrasovou sponou, která pochází z dílny českého výrobce. Ten zaručuje kvalitu a stálobarevnost tohoto luxusního doplňku. Barvu stuhy lze individuálně změnit podle vašich požadavků. Na vnitřní kartu se tiskne individuální text oznámení. Toto oznámení se dodává již ve zkompletovaném stavu, kompletace je započítána v ceně.
K tomuto oznámení pro vás máme pozvánky ke svatebnímu stolu ve tvaru kapsičky zdobené plastickým motivem, objednat si můžete dále obálky a jmenovky pro hosty ve stejném duchu celého kompletu. Máte-li zájem o svatební menu, určitě se podívejte na naši nabídku.

Rozměry

90 × 160 mm

Barevné varianty

Varianty
Prosíme o Vaši pozornost!
Cena produktu se může lišit dle použité technologie tisku. Fotografie je ilustrační a uveřejněná cena je za barevný digitální tisk.
Cena s tiskem / ks: 88,00 Kč
Cena za kompletní přípravu:
ks

Copyright 2019 Goldpress s.r.o. All rights reserved | Keloc NET