Menu
Svatební oznámení - G976Svatební oznámení - G976Svatební oznámení - G976Svatební oznámení - G976Svatební oznámení - G976
Svatební oznámení - G976Svatební oznámení - G976Svatební oznámení - G976Svatební oznámení - G976Svatební oznámení - G976
Vyrobeno s láskou v česku

Svatební oznámení - G976

Popis

Krásné svatební oznámení je vytvořeno efektní kombinací perleťových papírů dvou barev. Vrchní díl bílé barvy s textem snoubenců je dozdoben slepotiskem a nakašírován (nalepen) na nosnou kartu fialové barvy. Luxusním zdobným prvkem je fialová atlasová stuha se štrasovou sponou z dílny českého výrobce, který je zárukou kvality a stálobarevnosti. Oznámení dodáváme ve zkompletovaném stavu. Kompletace je započítána v ceně.
V nabídce ke svatebnímu oznámení je speciální obálka se stejným designem, stejně tak jako pozvánka ke svatebnímu stolu a jmenovka pro hosty. Máte-li zájem o svatební menu, podívejte se určitě na naši nabídku. Najdete v ní i další produkty jako jsou krabičky na výslužky, ubrousky s monogramy, košíčky na cupcakes a spoustu dalších.

Rozměry: 135 × 135 mm

Kód: G976

Prosíme o Vaši pozornost!
Cena produktu se může lišit dle použité technologie tisku. Fotografie je ilustrační a uveřejněná cena je za barevný digitální tisk.
Cena s tiskem / ks: 76,99 Kč
Cena za kompletní přípravu:
ks

Copyright 2021 Goldpress s.r.o. All rights reserved | Keloc NET