Menu
Svatební oznámení - G987ASvatební oznámení - G987A
Svatební oznámení - G987ASvatební oznámení - G987A
Vyrobeno s láskou v česku

Svatební oznámení - G987A

Popis

Nádherné otevírací svatební oznámení ve tvaru písmene A z červeného strukturovaného papíru. Ornamenty jsou vytvořeny ražbou červenou lesklou fólií. Přední díl je ozdoben vínovou atlasovou stuhou s kvalitní štrasovou sponou z dílny českého výrobce, který je zárukou kvality a stálobarevnosti tohoto komponentu. Barvu stuhy lze individuálně změnit podle vašich požadavků. V dolní části pod stuhou je prostor pro jména snoubenců a datum svatby. Vnitřní díl z bílého strukturovaného papíru je vložen do zámečků a je určen pro tisk vlastního textu oznámení. Toto oznámení se dodává již ve zkompletovaném stavu, kompletace je započítána v ceně.
Objednat si můžete obálky ve stejném designu vytvořeným slepotiskem, dále tento set zahrnuje pozvánky pro hosty ke svatebnímu stolu a svatební jmenovky. Máte-li zájem o svatební menu, podívejte se určitě na naši nabídku. Najdete v ní i další produkty jako jsou krabičky na výslužky, ubrousky s monogramy, košíčky na cupcakes a spoustu dalších.

Rozměry: 135 × 135 mm

Kód: G987A

Barevné varianty

Varianty
Prosíme o Vaši pozornost!
Cena produktu se může lišit dle použité technologie tisku. Fotografie je ilustrační a uveřejněná cena je za barevný digitální tisk.
Cena s tiskem / ks: 75,00 Kč
Cena za kompletní přípravu:
ks

Copyright 2021 Goldpress s.r.o. All rights reserved | Keloc NET