Menu
Svatební oznámení na míru - NM-0021Svatební oznámení na míru - NM-0021Svatební oznámení na míru - NM-0021
Svatební oznámení na míru - NM-0021Svatební oznámení na míru - NM-0021Svatební oznámení na míru - NM-0021
Vyrobeno s láskou v česku

Svatební oznámení na míru - NM-0021

Popis:

Vážení zákazníci, do této galerie vkládáme ukázky našich zrealizovaných zakázek i prací, které by Vám měly posloužit pro Vaši inspiraci. Rozvinout Vaši fantazii nebo Vás jen správně nasměrovat v oblasti Více… individuálních svatebních tiskovin. Některá svatební oznámení jsou již zrealizována přímo na zakázku a zveřejněna v této galerii se souhlasem zákazníka. Na ostatních svatebních oznámeních jsme Vám chtěli názorně ukázat naše technologie a kvalitu vkusně skloubenou s designem. Jsou tedy pouze ilustrativní, takže jakákoliv změna, například papíru je možná. Vzory svatebních oznámení jsou očíslovány, takže v případě Vašeho konkrétního dotazu se v galerii dobře orientuje.

Při výrobě svatebních oznámení se meze téměř nekladou. Disponujeme mnohými zajímavými technologiemi, které jsou vhodné právě pro výrobu graficky a technologicky náročných tiskovin, jako jsou svatební oznámení, pozvánky ke svatebnímu stolu, svatební obálky, svatební jmenovky (zasedací pořádek), svatební menu, ubrousky na svatební stůl, krabičky na svatební výslužky atd.

Pokud budete mít zájem o tento produkt, prosím, kontaktujte nás na e-mailu: info@originalnioznameni.cz a uveďte prosím i číslo oznámení na míru.

Kód: NM-0021

Copyright 2023 Goldpress s.r.o. All rights reserved | Keloc NET