Menu

Svatební oznámení

Svatební oznámení Goldpress jsou jedinečnou a nepostradatelnou součástí Vaší svatební. Aby bylo možné vyhovět vkusu každého jednotlivce, nabízíme výběr z velkého množství vzorů a designů svatebních oznámení. Všechny nabízené Svatební oznámení jsou vyráběny v nejvyšší kvalitě s využitím kvalitních grafických papírů a moderních technologií tisku.

Svatební oznámení 2013

Svatební oznámení neodmyslitelně patří ke každé svatbě. Edice svatebních oznámení pro rok 2013 je v moderním, elegantním a přitom luxusním stylu, který dává svatebním oznámením a tím i celé svatbě punc jedinečné události. Svatební oznámení v této edici mají elegantní zdobení v podobě krystalových kamínků, perleti, krajek a dalších krásných ozdob. Svatební oznámení Goldpress jsou vyráběny v nejvyšší možné kvalitě s využitím kvalitních grafických papírů a moderní technologií tisku.

Svatební oznámení Novinky

Goldpress jako výrobce svatebních oznámení se neustále snaží přicházet s novými nápady na vzhled svatebních oznámení, aby tak mohla držet krok s měnícími se trendy a požadavky zákazníka. Nové vzory svatebního oznámení mají nezaměnitelný vzhled se zajímavým zdobením, které může doplňovat atlasová stuha či svatební oznámení s 3D efektem, damaškovým motivem nebo stříbrným či zlatým nádechem.

Svatební oznámení na míru

Součástí nabídky společnosti Goldpress je i výroba svatebního oznámení na míru přesně podle Vašich představ. S využitím našich výrobních technologií lze zpracovat a vyrobit svatební oznámení podle vlastního návrhu. Na přání zákazníka je také možné barevně upravit oznámení z katalogu tak, aby svatební oznámení ladilo barvou a stylem se svatbou nebo svatební tabulí.

Cena výroby a tisku svatebních oznámení

Cena svatebního oznámení se odvíjí od technologické náročnosti zpracování zvoleného produktu, spotřeby materiálu a speciálních efektů či zdobení. V ceně svatebního oznámení je zahrnuta bílá obálka. Příplatky za další služby a produkty jsou uváděny vždy u jednotlivých kategorií. Podrobný popis cenové skladby za svatební oznámení Goldpress najdete na stránce Cena svatebních oznámení.

Copyright 2020 Goldpress s.r.o. All rights reserved | Keloc NET