Menu

Texty na svatební oznámení

Pro svatební oznámení není důležitý jen dokonalý vzhled, ale i vlastní svatební text, který dodává hloubku sdělení. Svatebním textem sice sdělujeme příbuzným, přátelům a známým základní informace o novomanželích, o místě a času konání obřadu, ale jejich úkolem je tyto údaje podat vznešenou a krásnou formou. V pár větách lze vytvořit láskyplnou atmosféru vznikajícího manželství a nadcházejícího sňatku. Svatební text také může svoji formou hosty informovat o stylu svatby.

Jako inspiraci pro Váš vlastní svatební text jsme pro Vás připravili několik ukázek:

Svatební oznámení text 1

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Beru si Tě takového, jaký jsi a takovou, jaká jsi. Beru si Tě s Tvými požadavky, s Tvými chybami a s Tvým životním zákonem. Jsi to, co jsi. A tak Tě miluji.

Svatební oznámení text 2

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) s radostí v srdci oznamují, že dne (datum) v (čas) hodin byli oddáni na (místo).

Svatební oznámení text 3

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Dáváme na vědomí všem svým přátelům a známým, že nám bude dne (datum) v (čas) hodin na (místo) znít svatební píseň.

Svatební oznámení text 4

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) (datum) v (čas) hodin se z nás stanou manželé. Obřad se bude konat na (místo).

Svatební oznámení text 5

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Od osudného dne co našli jsme sebe, Ty chceš mě a já zase Tebe. Na (místo) bude sláva veliká (datum) potkáte tam ženicha. Přesně v (čas) hodin bude nevěstin čas, my řekneme si "Ano", tak přijďte včas.

Svatební oznámení text 6

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Našli jsme se ve spletitých cestách osudu a teď už chceme jít po cestě naší jediné a společné. Vyslechněte si naše „Ano” dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 7

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) oznamují, že dne (datum) v (čas) hodin nastupují dobrovolně k doživotnímu odnětí svobody. Svatba se uskuteční na (místo).

Svatební oznámení text 8

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) oznamujeme, že se nic nemění, jen budeme mít stejné příjmení. Dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 9

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) oznamují, že spojili své životní cesty v jednu jedinou dne (dne) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 10

SVATBA hra o jednom dějství. V hlavních rolích: nevěsta (jméno nevěsty) a ženich (jméno ženicha) Dále hrají: příbuzní a přátelé. Premiéra se koná dne (datum) na (místo). Začátek představení je v (čas) hodin. Nezmeškejte, nebude opakováno! Úsměv a smích bude střídat dojetí, když si řekneme své ANO!

Svatební oznámení text 11

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) vstoupí do společného života na (místo) dne (datum) v (čas) hodin, kdy zpečetí svůj manželský slib.

Svatební oznámení text 12

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) ztratí svou svobodu a všechny výhody z ní plynoucí dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 13

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) dovolují si oznámit, že si dne (datum) v (čas) hodin na (místo) řeknou své „Ano”.

Svatební oznámení text 14

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) S díky za každé další ráno, kdy usmějem se na sebe, my rozhodli se říci svoje Ano a stanou se z nás manželé dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 15

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Dosud se to jen říkalo, teď je to pravda, že dne (datum) v (čas) hodin na (místo), bude naše svatba.

Svatební oznámení text 16

Všem našim blízkým se na vědomost dává, že On mě má rád a Ona mě má ráda. (jméno nevěsty) a (jméno ženicha) se vezmou na (místo) dne (datum) v (čas) hodin.

Svatební oznámení text 17

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Jmenovaní nastupují k výkonu trestu doživotního odnětí svobody dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 18

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Oznamujeme, že buď jsme rozum ztratili nebo jsme ho konečně dostali. Svobodu jsme vyzkoušeli, manželství neznáme, proto ho vyzkoušet hodláme dne (datum) v (čas) hodin na (místo). Za předpokladu, že se dostavíme, což je téměř jisté.

Svatební oznámení text 19

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Rozhodli jsme se společnou cestou jít, manželským slibem cestu lásky zpečetit dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 20

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) s radostí Vám oznamují, že dne (datum) v (čas) hodin na (místo) naše srdce spojí.

Svatební oznámení text 21

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) s radostí oznamují, že dne (datum) v (čas) hodin byli oddáni na (místo).

Svatební oznámení text 22

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) dovolují si Vám oznámit, že vymění růžovou svobodu za zlatá pouta manželství dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 23

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) A bude nejlépe, když všem řekneme, … a co? No, že se vezmeme … a kdy? Dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 24

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Rádi bychom Vás pozvali na naši svatbu. Své Ano si řekneme dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 25

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Kdo si počká, ten se dočká. A my jsme se už dočkali. Vezmeme se dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 26

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) by rádi dali ve známost, že spojí své ruce i srdce dne (datum) v (čas) na (místo).

Svatební oznámení text 27

Máme pro Vás překvapení, bude velká sláva, (datum) v (čas) hodin se (jméno ženicha) žení a (jméno nevěsty) se vdává. (místo).

Svatební oznámení text 28

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Chceme dál společně žít, milovat se a ctít a své „Ano” si říct dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 29

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) oznamují, že již nevydrželi ty neustálé dotazy a konečně do toho po těch letech praští. Těší se na Vás dne (datum) v (čas) hodin na (místo) .

Svatební oznámení text 30

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Drazí příbuzní, milí kamarádi a duše spřízněné! S radostí Vám oznamujeme, že se konečně vezmeme! Prstýnky si vyměníme a „Ano” si řekneme dne (datum) v (čas) hodin na (místo) a do manželství vejdeme.

Svatební oznámení text 31

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) oznamují, že znají své klady i chyby, lásku, úctu a věrnost si slíbí dne(datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 32

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Prstýnek a polibek si vyměníme dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 33

(den z týdne) je jen všední den, který však splní náš společný sen, v (čas) hodin držte chvíli pěsti a přejte nám dvěma aspoň kousek štěstí, neboť naše ANO zazní právě v tuto chvíli. Dne (datum) na (místo).

Svatební oznámení text 34

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Svět má tisíc krásných podob a my jsme se rozhodli sledovat ho jedním pohledem. Proto dne (datum) v (čas) hodin spojíme na (místo) naše kroky životem.

Svatební oznámení text 35

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Abychom nemuseli stále odpovídat na dotazy „kdy bude svatba“, rozhodli jsme se do toho praštit dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 36

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Už máme společnou půjčku, adresu i (zviřátko) a od (datum) v (čas) hodin budeme mít i společné příjmení. Přijďte na (místo) a oslavte to s námi.

Svatební oznámení text 37

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Nemusíme, chceme! Vezmeme se dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 38

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) chtějí všem na vědomí dát, že se z lásky budou brát dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 39

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) se vezmou za ruce a oznámí všem, jimž ještě není známo, že půjdou spolu říci „Ano”. Dne (dne) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 40

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Že máme se rádi, to už jistě víte, doufáme tedy, že nás v tom podpoříte! Dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 41

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) oznamují, že přes všechny dobře mínění rady bude (datum) naším dnem svatebním. Sňatek uzavřeme v (čas) na (místo).

Svatební oznámení text 42

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) oznamují, že na společnou jízdu životem vyrazí dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 43

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) oznamují svůj úmysl, že spojí své ruce dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 44

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) by s Tebou rádi sdíleli svůj svatební den (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 45

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) dovolují si Vám oznámit, že budou oddáni dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 46

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Nedbaje rad starších a zkušenějších dovolujeme si Vám oznámit, že dne (datum) v (čas) hodin na (místo) vstoupíme do svazku manželského a odhodláni ke všemu řekneme pravděpodobně "ANO".

Svatební oznámení text 47

Oznamujeme, že se milujeme a vezmeme (jméno nevěsty) a (jméno ženicha). Touto pozvánkou Vás zveme na naši svatbu. Své Ano si řekneme dne (datum) v (čas) na (místo).

Svatební oznámení text 48

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) oznamují, že svoji dosavadní činnost zlegalizují dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 49

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Ač zní to třeba praštěně, z nás budou manželé. Těšíme se na Vaše tváře, až budeme stát u oltáře. Dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 50

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) vstoupí do společného života dne (datum) v (čas) hodin v (místo), kdy před Bohem zpečetí svůj manželský slib.

Svatební oznámení text 51

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Dostali jsme chuť na svatební dort a koláčky, tak se bereme. Přijďte je ochutnat dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 52

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Oznamujeme vám, že dne (datum) v (čas) hodin na (místo) před vámi objeví jedna paní šťastná a jeden pán ženatý.

Svatební oznámení text 53

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Těm, kteří tajně doufali a těm, co už doufat přestali, oznamujeme, že si konečně řekneme své Ano dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 54

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Vážení přátelé, dovolujeme si vám oznámit, že testování společného soužití máme úspěšně za sebou a do stavu manželského vstoupíme dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 55

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) My víme, že jsme si souzeni, proto budeme mít jen jedno příjmení, že lásku a silné pouto cítíme, prstýnky a polibkem stvrdíme dne (datum) v (čas) na (místo).

Svatební oznámení text 56

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Jako je jisté, že se země točí, tak každý den chci se dívat do Tvých očí, jako je jisté, že ráno slunce vyjde a pak jde spát, tak jistě říci mohu: Ty máš mne ráda, já mám Tě rád. Vezmeme se dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 57

(jméno dítěte - dětí) oznamuje (í) všemu světu, jednu prostou krásnou, větu: "maminka s mým tatínkem, spojí svoji lásku prstýnkem". Dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 58

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Pro ta rána, kdy jsou v trávě kapky rosy, když brouzdáme se spolu bosi, pro ty chvíle, krásné okamžiky a snění, dovolte nám jedno překvapení. Rádi bychom Vás pozvali na naši svatbu. Své ANO si řekneme dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 59

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Všem našim blízkým se na vědomost dává, že On mě má rád a Ona mě má ráda. Vezmeme se na (místo) dne (datum) v (čas) hodin.

Svatební oznámení text 60

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) slůvko Ano vysloví a podpisem vše zpečetí dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 61

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Prstýnky zlaté a první polibek manželský si vymění dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 62

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Rozhoupej zvony nad námi, řekni všem, co nemohou spát, že my dva se budeme dne (datum) v (čas) hodin, brát. Na (místo).

Svatební oznámení text 63

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) oznamují, že dne (datum) v (čas) hodin na (místo) ztratí svou svobodu a všechny výhody z ní plynoucí.

Svatební oznámení text 64

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) oznamují svůj úmysl vstoupit do stavu manželského. Toto rozhodnutí bude potvrzeno dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 65

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Láska nám srdce svázala, láska nás spojí, v lásce a věrnosti budeme navždy svoji. Dne (datum) v (čas) na (místo).

Svatební oznámení text 66

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) oznamujeme tímto datum naší svatby. Bereme se dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 67

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) vykročí na společnou cestu životem dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 68

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Rozum jsme nechali v koutě stát, srdcem jsme se rozhodli, že se budeme brát. Dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 69

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) My táhneme to spolu již nějaký čas, ještě drobnost nám chybí, proto slyšte nás: "Budeme se brát" dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 70

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Oznamujeme svým blízkým, že jsme se vzali dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 71

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Stále se nás ptáte: „Kdy to konečně dohromady dáte?" Nebojte, nám dochází, kam vedou vaše dotazy … My nechtěli se nikam hnát, všemu dali volný spád… Rádi bychom Vás měli u toho a slyšeli Vaše "johoho" dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 72

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) oznamují, že dne (datum) v (čas) hodin na (místo) uzavřeli manželství.

Svatební oznámení text 73

Já (jméno dítěte), oznamuji světu, jednu prostou, krásnou větu, že maminka s tatínkem (jméno nevěsty) a (jméno ženicha) spojí lásku prstýnkem (datum) v (čas) na (místo).

Svatební oznámení text 74

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Když pouta lásky nás polapila a já poprvé hladil její tvář, nám jasné bylo, že spolu dojdeme až před oltář… Naše „Ano” uslyšíte, pokud se dostavíte dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 75

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) My klopýtali jsme životem, než jsme se potkali, však spolu radostně jedním směrem jdem, proto slyšte, my nápad jsme dostali: "Z lásky se bereme". Na společnou jízdu vyrazíme dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 76

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Až tiché "ano" ze rtů ti splyne, píseň svatební bude nám znít. Věř, že láska má Ti navždy zůstane, jen s tebou chci stále žít.

Svatební oznámení text 77

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) oznamujeme Vám, že se dne (datum) v (čas) hodin na (místo) před Vámi objeví jedna šťastná a jeden ženatý.

Svatební oznámení text 78

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) oznamují, že se poprvé podepíší společným příjmením dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 79

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Již nechtějí jako dva osamocené stromy v poli stát, a tak se rozhodli Vám na vědomí dát, že se budou brát. Oddáni budou dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 80

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) se rozhodli spojit své osudy posvátným poutem manželským dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 81

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Drazí přátelé, drazí kamarádi, milovaní příbuzní … Období testů skončilo! Normální režim začíná dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 82

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Společného tréninku již máme dosti, prožili jsme starosti i radosti, proto jsme všech obav o manželství prosti a rádi bychom, abyste na naší svatbě byli hosti, dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 83

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) budou dne v (čas) hodin na (místo) odsouzeni k trestu manželství na doživotí. Pozn.: Trest lze snížit pouze na základě špatného chování.

Svatební oznámení text 84

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Společnou hypotéku už máme a společné jméno budeme mít od dne (datum) (čas) hodin na (místo) .

Svatební oznámení text 85

Už se nemusíte více ptát, kdy se budeme konečně brát. (jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Vám s radostí oznamují, že se dne (datum) v (čas) hodin na (místo) stanou manžely.

Svatební oznámení text 86

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) vykoktají své ANO dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 87

Dne (datum) v (čas) hodin na (místo) vyrazí na společnou cestu životem slečna (jméno nevěsty) a pan (jméno ženicha).

Svatební oznámení text 88

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) oznamují všem svým přátelům a známým, že dne (datum) v (čas) hodin na (místo) podepíší smlouvu o neútočení, vzájemné všestranné pomoci a nekonečné lásce.

Svatební oznámení text 89

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) se odsuzují k nejkrásnějšímu možnému trestu - vstoupí do stavu manželského dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 90

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Našli jsme se, seznámili, zamilovali,
a nyní Vám s radostí oznamujeme,
že svou lásku dne (datum) v (čas)
hodin (místo), proměníme v manželství.

Svatební oznámení text 91

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) oznamují, že jim končí vznešené JÁ a začíná prosté, ale o to krásnější MY dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 92

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) si dovolují oznámit,
že jejich společné „Ano”
zazní dne (datum) v (čas) na (místo).

Svatební oznámení text 93

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Slůvko "Ano" vyslovíme, prstýnky si vyměníme
a vše polibkem zpečetíme
dne (datum) v (čas) na (místo).

Svatební oznámení text 94

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) oznamují svůj úmysl, vstoupit do stavu manželského dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 95

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Vědět vše napřed dobré není,
proto promiňte nám toto překvapení,
že se dne (datum) v (čas) na (místo) budeme brát.

Svatební oznámení text 96

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) oznamují, že volnost svou
za manželské pouto vymění
dne (datum) v (čas) na (místo).

Svatební oznámení text 97

Všem našim blízkým se na vědomost dává, že On mne má rád a Ona mne má ráda. Společně si chceme stýskat, společně se smát, proto: „Budeme se brát” dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 98

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Od (datum) už spolu nechodíme,
tento den se z lásky bereme.
Své „Ano” si řekneme v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 99

Vše podpisem zpečetí a slůvko Ano vysloví (jméno nevěsty) a (jméno ženicha) dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 100

Pro nás se nic nemění, jen taťka změní mamce příjmení. Dne (datum) v (čas) v (místo).

Svatební oznámení text 101

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) oznamují, že se postaví na svatební koberec dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 102

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Přízni své a známým svým,
tajemství své prozradíme,
že den (datum) bude naším dnem svatebním
v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 103

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Máme se rádi, tak se prostě bereme. Dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 104

Ústřední půjčovna filmů uvádí v hlavních rolích (jméno nevěsty) a (jméno ženicha) v celovečerním filmu „Komedie ve dvou” dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 105

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) oznamují všemu světu
jednu prostou krásnou větu:
"Budeme se brát"
dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 106

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) oznamují, že od (datum) v (čas) hodin táhnou za jeden provaz. Vzájemné vázání bude ctěnému publiku předvedeno na (místo).

Svatební oznámení text 107

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Oznamujeme Vám, že jsme rozum ztratili nebo ho dostali. Svobodu jsme vyzkoušeli, každý neúspěšné manželství za sebou máme, a proto hodláme vyzkoušet ho znovu, a to spolu. Své ANO si řekneme (datum) v (čas) na (místo).

Svatební oznámení text 108

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Vám oznamují, že již nevydrželi všechny neustálé dotazy a konečně do toho po těch letech praští. Přijďte to s námi oslavit na (místo) dne (datum) v (čas) hodin.

Svatební oznámení text 109

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) oznamují, že budou oddáni
dne (datum) v (čas) na (místo).

Svatební oznámení text 110

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Dáváme na vědomí
všem svým přátelům a známým,
že nám dne (datum) v (čas) budou znít svatební zvony
na (místo).

Svatební oznámení text 111

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Společnou cestou jít, v lásce svůj život žít,
splnit si krásný sen, to vše v tento den
(datum) v (čas) na (místo).

Svatební oznámení text 112

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) oznamují, že nechtějí žít bez sebe,
stanou se z nich manželé
dne (datum) v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 113

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Vám oznamují,
že se dne (datum) stanou manžely.
Jejich sňatku bude požehnáno v (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 114

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) oznamujeme, že přes všechny
dobře míněné rady
bude (datum) naším dnem svatebním.
Sňatek uzavřeme (čas) hodin na (místo).

Svatební oznámení text 115

(jméno nevěsty) a (jméno ženicha) Vám s radostí v srdci oznamují,
že spojí své ruce
dne (datum) v (čas) na (místo).

Copyright 2023 Goldpress s.r.o. All rights reserved | Keloc NET