Menu

Užitečné informace

Na této stránce naleznete užitečné informace, které Vám mohou pomoci při rozhodování a výběru svatebního oznámení. Zejména pokud si svatební oznámení chcete nechat zhotovit podle vlastního návrhu. Také zde naleznete informace o naší společnosti a obchodní podmínky nákupu svatebních oznámení a souvisejících produktů.

Svatební texty

Pro svatební oznámení není důležitý jen dokonalý vzhled, ale i vlastní svatební text, který dodává hloubku sdělení. Svatebním textem sice sdělujeme příbuzným, přátelům a známým základní informace o novomanželích, o místě a času konání obřadu, ale jejich úkolem je tyto údaje podat vznešenou a krásnou formou. V pár větách lze vytvořit láskyplnou atmosféru vznikajícího manželství a nadcházejícího sňatku. Svatební text také může svoji formou hosty informovat o stylu svatby.

Svatební motta

Smyslem a podstatou svatebního oznámení má být nejen informovat hosty o samotném obřadu, ale obohatit toto oznámení vlastní pocity budoucích manželů. K tomuto účelu slouží svatební motto, kterým může být citát, přísloví či část literárního úryvku.

Výrobní technologie

Pro dosažení dokonalého vzhledu Vašeho svatebního oznámení používáme pouze kvalitní materiály a technologie. Mezi výrobní technologie, které využíváme, patří digitální výsek, slepotisk, reliéfní tisk, tvarový výsek, digitální tisk.

Technologie dotisků textů

Technologie dotisku textů je důležitým krokem k dotvoření finálního vzhledu svatebního oznámení. Vhodný typ písma a způsob jeho provedení může se svatebním oznámením udělat divy. K technologiím dotisku textů řadíme ražbu, digitální tisk.

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky společnosti Goldpress zahrnují informace o způsobu objednání svatebního oznámení, o podmínkách platby, termínu dodání a jeho způsobu. Dále jsou zde podrobně rozepsány ceny a příplatky jednotlivých nabízených produktů.

Informace o ochraně osobních údajů

Ochrana osobních údajů je pro nás důležitá, přistupujeme k ní zodpovědně a dodržujeme právní předpisy týkající se ochrany osobních údajů. Rádi bychom Vám proto poskytli informace o tom, jaké osobní údaje zpracováváme, jaké důvody k tomu máme, jaké jsou Vaše práva a další informace, které by vás mohly zajímat.

O nás

V sekci O nás naleznete informace o společnosti Goldpress, o jejich aktivitách a portfoliu služeb.

Facebook

Navštivte nás také na Facebooku, kde můžete nalézt zajímavosti a aktuality z dění v naší firmě.

Copyright 2023 Goldpress s.r.o. All rights reserved | Keloc NET