Menu

Technologie výroby svatebních oznámení

Pro dosažení dokonalého vzhledu Vašeho svatebního oznámení používáme pouze kvalitní materiály a technologie. Mezi výrobní technologie, které využíváme, patří digitální výsek, slepotisk, reliéfní tisk, tvarový výsek, digitální tisk.

Digitální výsek

Digitální výsek představuje výrobní laserovou technologii, která umožní velmi přesné vyřezávání složitých tvarů bez použití výsekových nástrojů. Digitální výsek funguje pomocí počítačem vedené stopy, která provádí vlastní řez laserovým paprskem. Digitální výsek je vhodnou technologií pro zpracování produktů, ve kterých jsou jemné a složité tvary vzorů. Díky této přesné technologii můžeme vytvořit složité tvary s ostrými úhly a i velmi malé objekty. Více informací najdete na stránce Digitální výsek.

Laserová technologie Laserová technologie

Slepotisk

Slepotisk je speciální formou ražby. Pro tuto techniku je charakteristické, že je ražba bez fólie. To znamená, že požadovaný motiv je do grafického papíru vytlačen pomocí ručně ryté mosazné raznice nebo tiskovou formou bez barvy. Výsledkem je plastický obrazec. Slepotisk dodává svatebním tiskovinám další rozměr. Více informací najdete na stránce Slepotisk.

Slepotisk Slepotisk

Reliéfní tisk

Reliéfní tisk je speciální výrobní technologií, která dodá každému svatebnímu oznámení exkluzivní vzhled. Tato technika tiskne za pomoci tlaku a tepla a používá ručně dorývané tiskové formy a většinou fólie. V tiskařském lisu se při teplotě cca. 120 °C nanáší přes štoček fólie. Ta může mít zlatý, stříbrný nebo i jiný metalický povrch. Tím metoda reliéfního tisku vytváří na svatebním oznámení detailní prokreslení tisku nebo motivu. Více informací najdete na stránce Zlatotisk.

Reliéfní tisk Reliéfní tisk

Tvarový výsek

Tvarový výsek je výrobní technologie, která upravuje tiskoviny do konečné podoby. Tato technika za použití výsekového nástroje, lisu a vysokého tlaku vysekává z papíru požadovaný tvar. Protože je požadovaný motiv vysekáván tlakem, nelze tak docílit zcela přesný detail vzoru. Více informací najdete na stránce Výsek.

Tvarový výsek Tvarový výsek

Digitální tisk

Digitální tisk je výrobní technologií, která je rychlá a operativní. Umožňuje bez dalších mezikroků vytvořit tiskoviny již od jednoho kusu přímo z počítače. Digitální tisk je v současné době v mnoha případech nahrazen tiskem ofsetovým. Je prováděn většinou na bázi laserového tisku suchými tonery a vosky. Digitální tisk lze použít na hladké, ale i strukturované papíry i s vyšší gramáží. Také je možno digitální tisk doplnit o další tiskařské technologie např. slepotisk, tvarový tisk, digitální výsek. Více informací najdete na stránce Digitální tisk.

Digitální tisk Digitální tisk

Copyright 2023 Goldpress s.r.o. All rights reserved | Keloc NET